İşlem Rehberi

Temel Sipariş Adımları

Sepetiniz

Reyonları gezerek ve sayfanın üst kısmındaki arama kutusuna kullanarak Yayık Ağası’nda yer alan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ürün listeleme sayfalarındaki ve ürün detay sayfalarındaki “Sepete Ekle” butonunu kullanarak ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sepetinize eklediğiniz ürünlere sayfanın sağ üstündeki sepet ikonundan ulaşabilir, isterseniz “Detaylı Sepet Görüntüle” opsiyonunu seçerek daha büyük sayfada da görüntüleyebilirsiniz. Sepetinize ürün ekledikçe sepet ikonunun altındaki tutar güncellenecektir.

Tüm müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmak adına, sipariş vermek için, sepet pencerenizden veya detaylı sepet sayfanızdan “Satın Al” butonuna basarak sipariş verme adımlarına geçebilirsiniz.

Üyelik / Giriş

Sipariş verebilmek için, eğer henüz yapmadıysanız, siteye giriş yapmanız veya üye olmanız gereklidir.

Giriş yaparken telefon numaranızı ve önceden belirlediğiniz şifrenizi kullanabilirsiniz.

Üye olurken isim, soyisim, il, ilçe, mahalle, e-posta bilgilerinizi girmeniz ve kendinize bir şifre seçmeniz, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik/Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Paylaşılmasına İlişkin Rıza Beyanını kabul etmeniz yeterlidir. Müşterilerimize sunduğumuz güzel hediye ve duyurulardan yararlanabilmek için, kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorum seçeneğini seçebilirsiniz.

Adres Seçim

Yayık Ağası siparişlerinizi kimseye emanet etmiyor, kapınıza kadar biz kendi teslimat personelimiz ve soğuk zincir araçlarımızla koruyarak getiriyoruz. Eğer Yayık Ağası’ndan daha önce sipariş vermediyseniz, siparişinizin ilk adımında adres bilgilerinizi girmenizi rica ediyoruz. Gerektiğinde size ulaşabilmemiz için ise bir defaya mahsus telefon numaranızı rica ediyoruz.

Eğer Yayık Ağası’ndan daha önce sipariş verdiyseniz, adres seçim aşamasında kayıtlı bulunan adreslerden birini “Bu Adrese Gönder” butonuna basarak seçebilir, veya “Yeni Adres Ekle” butonuna basarak yeni bir adres seçebilirsiniz.

Teslimat Gün ve Saat Düzeni;

Siparişinizi haftanın 7 günü, hafta içi 09:00 - 17:00 arasında Şerifali Merkezimizden ve Pazartesi günleri hariç 09:00 - 17:00 saatleri arasında şubelerimizden, hafta sonu ise sadece şubelerimizde 10:00 - 17:00 arası teslim edebiliyoruz. Siparişinizi mahalle bilgisinde belirlenmiş sevkiyat düzenine göre teslimat yapabiliyoruz. Teslimat aralıkları 3 saatliktir. Örneğin Perşembe günü sevkiyat gününüz ve size gelen 09:00 – 12:00 saatleri arasında teslim edilecek mesajı ile 3 saatlik teslimat saatinizi sabahtan mesaj olarak alacaksınız, mümkün olan en erken saatte teslim edilecektir.

Siparişinizin teslimatı ile ilgili özel bir notunuz varsa yazıp, “Devam Et” butonuna basarak son adım olan ödeme adımına geçebilirsiniz.


Sepetim

3 ürün var

İndirim

Ara toplam

Kdv

0
0
0

Kargo

Pandemi döneminde kargo ücreti almıyoruz.
Alışveriş yapmak için giriş yapmanız gerekir.
Giriş Yaparrow_forward